ГОТЕЛЬ КЛАРК ГОТЕЛЬ

Україна, м.Біла Церква , вул.Олеся Гончара 1/42
067 44-358-22
Каталог статей

Головна » Статті » Послуги

ЦІНИ
Шановні гості.
1. Звертаємо Вашу увагу на те, що в готелі діє єдина розрахункова година - 12 година дня за Київським часом, до якої відбувається виїзд гостей з номерів.
2. Згідно з рішенням міської ради у готелі та хостелі додатково до ціни на розміщення, гостям необхідно сплатити на користь міста туристичний збір у розмірі 1% від ціни за розміщення.
 
Ціни для розміщення гостей у номерах готелю:
1. Номер «люкс» (suite) двокімнатний стандартний 
(5 номерів) (з сніданком) – 450 грн.** за номер на добу****:
 Двокімнатний номер, два основних та одне або два додаткових* спальних місця (одне велике двоспальне ліжко або два окремих, диван), ванна, холодильник, телевізор, інтернет***,  два сніданки; кондиціонер, халати та фен - вибірково, вид з вікон - на площу. 
 
2. Номер «люкс» (suite) двокімнатний покращений 
(1 номер) (з сніданком) – 550 грн.** за номер на добу****: 
Двокімнатний номер з сучасним оздобленням, два основних та одне або два додаткових* спальних місця (одне велике двоспальне ліжко, диван), ванна, холодильник, два телевізори, два сніданкиінтернет***, фен, халати,  вид з вікон - на площу.  
 
3. Номер «напівлюкс» (studio) покращений 
(5 номерів) (з сніданком) – 450 грн.** за номер на добу****:
Однокімнатний номер з сучасним оздобленням, два спальних місця, два окремих ліжка, сучасна ванна кімната, холодильник - вибірково, телевізор, два сніданкиінтернет***, фен, халати,  вид з вікон - на площу. 
 
4. Номер «напівлюкс» (studio)  (7 номерів)
(з сніданком) – 420 грн.** за номер на добу****:
Однокімнатний номер з сучасним оздобленням, два спальних місця, два окремих ліжка, сучасна ванна кімната, душова кабіна, холодильник, телевізор, два сніданкиінтернет***, вид з вікон - на площу або у двір. 
 
5. Номери одномісні (single  room)
двомісні (junior room, double room, twin room)
 та тримісні (family room стандартні  (без сніданку)
1 категорії - 230 / 290 / 390 грн.** за номер на добу****:    Однокімнатні номери з відповідною кількістю окремих ліжок; у двомісних номерах - два окремих або одне велике двоспальне ліжко, ванна; холодильник та телевізор - вибірково; інтернет***; вид з вікон - на площу або у двір.

    5.1. Номери одномісні (single  room), двомісні (junior room, double room, twin room) та тримісні (family room) покращені (з сніданком) - 260 / 350 / 480 грн.** за номер на добу****:  Однокімнатні номери з відповідною кількістю окремих ліжок; у двомісних номерах - два окремих або одне велике двоспальне ліжко, ванна; холодильник та телевізор - вибірково; інтернет***; вид з вікон - на площу або у двір. Сніданки відповідно до кількості основних місць у номері.

6.«Ліжко-місце» у тримісних стандартних номерах з підселенням  на 3 та 4 поверхах (без сніданку) - 130 грн.** за місце на добу****: одне «ліжко-місце» у тримісному номері
6.1.«Ліжко-місце» у тримісних покращених номерах з підселенням на 3 та 4 поверхах (з сніданком) - 160 грн.**  
за місце на добу****:
одне «ліжко-місце» у тримісному номері, сніданок.
 
    Ціни для розміщення гостей у хостелі:
«Ліжко-місце» (без сніданку) на 5-ому поверсі*****, за місце на добу**** - 100 грн.:
одне ліжко - місце у кімнаті з 3-ма та 4-ма односпальними ліжками. У кожному приміщенні з такою кімнатою є також  ванна кімната з повним набором сантехніки, інтернет***.
Примітка:
1.Усі номера готелю та приміщення хостелу 
обладнані ванною кімнатою з гарячою водою та санвузлом. 2.Вказані ціни діють з 08.02.16 року по теперішній час. 
3.Ціни на розміщення у номерах 31-го грудня та 1-го січня можуть бути змінено. За довідками просимо звертатися у відділ бронювання.
4.Учасникам Антитерорестичної операції в Україні при пред"явленні відповідного посвідчення надається знижка у розмірі 10% від вартості розміщення у номері.
Примітка*: За додаткові місця (місця більше двох основних) в двокімнатних номерах та за безкоштовне додаткове спальне місце в любому номері, де розміщення його фактично можливе  плата береться тільки за користування  додатковими комплектами постільної білизни (20 грн за комплект) та рушників (10 грн). 
Примітка*: У вартість розміщення у номерах данної категорії входить вартість двох сніданків. Два додаткових сніданка при розміщенні гостей на два додаткових місця оплачується окремо. Вартість одного сніданку - 30 грн. 
Примітка**: Для замовлення сніданку у буфеті на 3 поверсі необхідно при поселенні оформити це бажання і розрахуватись у адміністратора готелю.
Примітка***: 
1. Використання (при можливості) мережі інтернет  безкоштовно, безлімітно та з паролем доступу в разі якісного та постійного надавання цієї послуги інтернет-провайдером та правильного налаштування вашого пристрою.
2. Ця послуга не є основною послугою і не входить у вартість   розміщення у номері.
3. Назва передавача WI-FI - Inet. Для отримання паролю  доступу до мережі необхідно звернутися до адміністраторів готелю або до покоївки.
Примітка****: Ціна за розміщення гостя від дня та часу заїзду до 12 години наступного дня.
Примітка*****: Послуга "ліжко-місце" на 5-ому поверсі - це послуга з підселенням інших гостей по статі або за бажанням гостей. Опис хостелу  Ви можете знайти у меню сайту "Готель". Послуги харчування гості хостелу можуть замовити на тих самих умовах, що і гості готелю.
                           Ласкаво просимо 
 
Реклама: Туристическое агентство Петербург-Тур Санкт-Петербург write essay for me Окон в смену одна створка оборудование для производства окон на bhorse.ru. | custom writing
Категорія: Послуги | Додав: администратор (03.06.2010)
Переглядів: 15658 | Рейтинг: 4.9/9
Всього коментарів: 0
Меню сайту              .


Категорії розділу
Послуги [2]
Послуги,що надаються клієнтам.
Меню [0]
Ресторан [1]

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Створення сайтів в Білій Церкві